Naši partneři

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Firma Podlahy Praha s.r.o. vám může dodat a následně zrealizovat pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka podlah.

 

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha nabí podlahové krytiny marmoleum a veškeré důležité související služby. Marmoleum je v současné době označením pro stoprocentně přírodní linoleum. Jde o podlahovou krytinu skládající se ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů, a dřevité nebo korkové moučky. Například PVC podlahy jsou v porovnání s krytinou marmoleum méně odolné. Výrobci poskytují na krytinu marmoleum standardně třicetiletou záruku. Výjimkou není trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od firmy Podlahy Praha nezklame.

 

Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop poskytuje své služby po Praze a okolí, hlavně po západním okolí. Firma je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Po kontaktování zámečnictví, přes telefon 777 323 707, vám bude k dispozici zkušený zámečník, po domluvě za vámi přijede na místo, aby pomohl. V závislosti na situaci v dopravě si zámečník vybere, za dopravní prostředek, automobil či motorku. Díky možnosti výběru vhodného vozidla u vás bude zámečnická pohotovost rychle, bez ohledu na dopravní situaci. Zámečnictví nonstop poskytuje komplexní zámečnické služby (např. otevírání vozů, otevírání dveří, otevírání zámků, trezorů aj.).

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí v rámci hl. města Praha. Zámečnictví má otevřeno denně od 6:00 do 20:00 hodin. Zámečnická pohotovost se v průběhu času může hodit každému. Proto doporučujeme telefonní číslo 601 502 205 uložit do vašeho mobilního telefonu a když tak ihned volat. Odborníci této firmy mají mnoho zkušeností a dokáži si poradit přes otevírání aut, zabouchnuté dveře, i ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha důležitá. Na jejich kvalitu se spolehněte, stejně jako na tu naši, o kterou firmě Podlahy Praha jde.

 

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha zanalyzuje nutný zásah a provede pro vás nabídku cenového rozpočtu. Předá vám nutné informace o vhodném rozsahu renovace. Tito profesionálové zanalyzují současnou podlahu, míru poškození a rozsah nutné rekonstrukce. Zabrání špatnému zvolení investice finančních prostředků. Analýzu podlahy technikem nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.