Koupelny Praha

Koupelny Praha
Koupelny Praha 1
Koupelny Praha 2
Koupelny Praha 3
Koupelny Praha 4
Koupelny Praha 5
Koupelny Praha 6
Koupelny Praha 7

V roce 2017 byla na pražském Žižkově otevřena exkluzivní vzorková prodejna, kde máte možnost se podívat a na vlastní kůži vzkoušet, jak vypadají luxusní koupelny. Najdete zde k otestování  veškeré zařízení, které by měla taková luxusní moderní koupelna splňovat. Prodejna je zaměřuje na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group a Alape. V prodejně, která má rozlohu 150 m2 najdete koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht si během několika let vybudovala v oboru prémiových armatur pozici mezinárodní jedničky. Firma značně ovlivňuje a určuje moderní trendy v této oblasti. Design, architektura a technologie v luxusních koupelnách byli zásadně měněny díky firmě Dornbracht. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na žebříčku výrobců sanitárního zařízení se rovněž jedná o firmu s dlouhodobě budovaným respektem. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a navíc si je budete moci i vyzkoušet.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht se zaměřuje především na ojedinělé a pro jeho produkty již specifické technologie. Například takový systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá, představuje vodní technologii v koupelně. Jedná se o ojedinělou technologií, jak poskytovat vodu do luxusních koupelen - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jen jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany od společnosti Dornbracht mají nádech luxusu.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum vám budou vypracovány od samého počátku až po finální realizaci. Nejdříve proběhne konzultace, následně se vytvoří 3D vizualizace a nakonec přijde na řadu finální realizace. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který očekáváte.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, která je v tomto show roomu Dorint DG Centru vystavena jako jediná v ČR. Nikde jinde tuto sprchu vystavenou nenajdete. Takových produktů, které jinde nenajdete, jsou ve vzorkové prodejně na Praze 3, Žižkov opravdu velké množství. Najdete zde také další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který moderní koupelny dokáže na první pohled odlišit od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE - to je v dnešní době synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Tato firma vymyslela již řadu inovací v této oblasti. Dnes jsou tyto inovace běžnou součástí trhu, ale věřte, že například s vestavěným umyvadlem nebo koupelnovou skříňkou se zabudovaným umyvadlem přišl jako první na trh právě firma Alape. Luxusní myvadla od tohoto výrobce jsou dnes to nejlepší co můžete do své koupelny Praha pořídit. Firma se nyní mimo umyvadel dále zaměřuje na dřezy a koupelnový nábytek, který se samozřejmě dále vyvíjí a podléha inovaci. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl a dodnes dále má, velký vliv na vývoj luxusních koupelen.