Ruční mytí auta

Ruční mytí aut
Ruční mytí auta
automyčka Dejvice
mytí motoru
čištění aut
čištění interiéru aut
Ruční mytí aut Praha 6
Ruční mytí auta Praha

V tomto článku bychom vám rádi představili spolehlivou automyčku. Automyčka Dejvice provádí ruční mytí aut za dobrou cenu s vynikajícím výsledkem. Tato automyčka se nachází přímo v centru Dejvic. Jejich provozovna je v podzemních garážích hotelu International. 

Jako první službu vám představíme přípravu auta na prodej. Tato služba se vám finančně vyplatí a vynaložené peníze se vám více než vrátí. Pokud necháte vůz důkladně vyčistit, tak zvýšíte jeho prodejní cenu více než vás čištění stálo.

Ruční mytí aut - programy

Automyčka Dejvice má své služby rozdělené do 3 programů. Jednotlivé programy obsahují vždy vše z předešlého programu a k tomu nějaké veci navíc. Díky tomu, že jsou programy takto odstupňované nabídkou a tomu odpovídající cenou, tak si vybere opravdu každý. Čištění auta nechte na profesionálech z Automyčky Dejvice.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Začneme tedy prvním programem Standard, který ostatní programy rozšiřují. Elementární péči, kterou svému vozu dopřejete programem Standard, by mělo jednou za čas dostat každé auto. Patří sem důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Vaše auto bude ručně osušeno, bodou mu umyty prahy a vnitřní hrany dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne celou dobře a svědomitě odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet rozšiřuje předešlý program o  ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování dojde také na tepování koberců a omytí kůže. Na závěr toho všeho navíc dojde k ošetření interiéru včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Program Komplet NANO je to nejlepší co pro svůj vůz můžete udělat. Vyčístíme váš vůz od exteriéru přes motor až k interiéru. Přibude ošetření nano šamponem, tepování autosedačekmytí motoru a v rámci ručního mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu. Jedná se o opravdu funkční dezinfekci.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut - Automyčka Dejvice pracuje s autokosmetiku od kvalitního výrobce MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou ohleduplné k životnímu prostředí a výsledky jsou naprosto fantastické.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice vycházejí vždy klientům vstříc. Když zaregistrovali několik žádosti týkající se možnosti si umít vozidlo sám, tak se rozhodli klientovi vyhovět a dát tak zákazníkum možnost si umít vozidlo sami, za použití profesionální techniky a přípravků. Automyčk Dejvice vám vždy ráda vyhoví.