Čelní sklo

Čelní sklo
Čelní sklo 1
Čelní sklo 2
Čelní sklo 3
Čelní sklo 4
Čelní sklo 5
Čelní sklo 6

Firma Autosklo JR  provádí výměnu a opravu čelních skel vice než 20 let. Zkušení zaměstnanci, kteří mají za sebou již několik tisíc výměn autoskel od všech výrobců automobilů, vám vymění čelní sklo lépe, než by to dokázal kdokoliv jiný. Díky obrovské porci zkušeností, která pramení nejen díky létům praxe, ale i velké vytíženosti, dokáží opravdu dobře posoudit, zda jde vaše čelní sklo opravit lepením praskliny nebo je nutné sklo kompletně vyměnit. Čelní sklo pro váš vůz budou mít pravděpodobně na skladě, takže oprava proběhne téměř okamžitě.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.

Čelní sklo - ceník

Jestli chcete znát cenu za čelní sklo, tak máte štěstí, protože firma Autoskla JR je možná jedinou firmou, která otevřeně tento ceník má na svém webu. Na stránce čelní sklo ceník jsou ceny uvedeny rovnou i s DPH, takže opravdu víte na čem jste. Konkurenční firmy mají často v ceníku uvedeny frázy "cena od" a to bychom vám rádi poradili, abyste si na tuto zavádějící informaci dali pozor. Čelní sklo je klíčovou součástí vozidla, a proto firma Autoskla JR nedoporučuje podceňovat prasklé čelní sklo či poškrábání. Navíc zákona jasně hovoří o tom, že s rozbitým čelním sklem nesmíte do provozu a to i v případě, že se bude jednat o malou prasklinku.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již uvedli v úvodním odstavci, tak přední sklo lze opravit metodou lepením praskliny (scelení praskliny). Tato oprava samozřejmě značně méně než nové autosklo a jeho výměna. Cenové rozpětí takové opravy je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze lepení praskliny provést a to z jednoho z následujících dvou důvodů.  Buď je poškození moc rozsáhlé nebo je závada na straně řidiče - v přímém výhledu na vozovku a tehdy ze zákona je zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci a mají naskladněné tisíce autoskel. Přesněji řečeno jejich počet je někde okolo 9000. Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Všechny tyto čelní skla a mnoho dalších jsou na skladě a mohou být ihned použita na výměnu pro váš vůz.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo chce mít každý řidič  opravené co nejdříve a to proto, že s narušeným čelním sklem nesmí do provozu. Takže ať se vám porouchá čelní sklo v jakoukoliv dobu, tak kontaktujte nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je mobilní tým, který za vámi může přijet a provést výměnu čelního skla přímo u vás. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.