Sklenářství Praha

Sklenářství Praha
Sklenářství Praha 1
Sklenářství Praha 2
Sklenářství Praha 3
Sklenářství Praha 4
Sklenářství Praha 5

Sklenářství Praha  je na trhu sklenářských prací již přes 20 let. Firma má sídlo v Praze, ale její pole působnosti je po celé republice. Zaměstnanci i vedení jsou zkušenými sklenáři s velkou praxí. Prací odvádí vždy kvalitně, zodpovědně, reagují na novinky na trhu a díky tomu neustále inovují svou nabídku služeb. Můžete se na ně obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo si můžete nechat vyrobit skleněný nábytek.

Ve Sklenářství Praha je hodně odborníků, kteří vědí co dělají. Perfektně dovedou zacházet s vybavením a pracovními nástroji. Sklenářské práce  vám dodají v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Na Sklenářství Praha se lze obrátit jak s jediným oknem, či zrcadlem, tak s kompletní  zakázkou pro rozsáhlý projekt. V případě Vašeho zájmu či potřeby, vám nabízejí možnost přijet s pojízdnou dílnou přímo k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a veškeré práce provedou na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Pokud potřebujete využít služby profesionálního sklenářství Praha, tak je zde pro vás právě tato firma. Sklenářství Praha s.r.o. vám nabídne veškeré typy skel a dokáže je opracovat dle vašeho přání. Ať se jedna o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo nebo zda chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, se vším si ve společnosti poradí. Ani výroba akvária na míru pro toto sklenářství Praha není námahou.

V nabídce sklenářských prací mají krom oprav a zasklívání oken, dveří a výloh, instalaci bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, tak v nabídce služeb naleznete také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Jestliže jste z Prahy nebo blízkého okolí lze se domluvit na mobilním zasklívání. To znamená, že za vám i přijede zkušený sklenář s pojízdným servisem a problém vyřeší přímo u vás. Tato sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

V rámci nonstop služby máte možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám bude nařezáno, provrtáno či jinak opracováno podle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Společnost dělá cennové kalkulace zdarma. Rovněž vám poradí a poskytne bezplatnou konzultaci i při rozsáhlých projektech. Vždy se vám budou ve firmě snažit maximálně vyhovět.  Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty a prohlášení o shodě.