Marmoleum Praha

Marmoleum Praha 1
Marmoleum Praha 2
Marmoleum Praha 3
Marmoleum Praha 4
Marmoleum Praha 5
Marmoleum Praha 6

Společnost Podlahy Praha nabízí podlahové krytiny marmoleum a veškeré důležité související služby. Marmoleum je v současné době označením pro stoprocentně přírodní linoleum. Jde o podlahovou krytinu skládající se ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů, a dřevité nebo korkové moučky. Například PVC podlahy jsou v porovnání s krytinou marmoleum méně odolné. Výrobci poskytují na krytinu marmoleum standardně dokonce třicetiletou záruku. Výjimkou není i trvanlivost až padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha určitě nikoho nezklame.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum není jen ekologicky vyráběno, ale stejně tak i jeho likvidace je ekologicky šetrná k životnímu prostředí a je nezávadná. Marmoleum se může spalovat aniž by zatížilo životní prostředí nebo jej lze prostě hodit na kompost, a bez problémů dojde k jeho rozkladu.

Podlaha z marmolea je hřejivá, příjemná na dotek a má antibakteriální vlastnosti. Je také antistatická (nepřitahuje prach), proto je vhodná i pro alergiky či astmatiky. Ale také je odolná proti vlhkosti a vodě. Podlahové topení lze též realizovat. 

Marmoleum a jeho výhody

 • 100% přírodní materiál
 • životnost 30 – 50 let
 • tvrdé i pružné (v různých stupních tvrdosti)
 • velký výběr dekorů, vzorů a barev
 • potlačuje bakterie
 • hluková i tepelná izolace
 • antistatická (vhodná pro alergiky, astmatiky)
 • vysoká odolnost proti mechanickému poškození
 • instalace možná i na podlahové topení
 • vyráběná technologií šetrnou k přírodě
 • 100% biologicky rozložitelná
 • snadná údržba
 • téměř neviditelné spoje při pokládce

Marmoleum - dostupná barevná nabídka a vzory

Marmoleum nabízí široké možnosti v bezpočtu rozličných barevných kombinací. Je možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové, ale i neutrální barevné tóny. Marmoleum je složeno z několika řad, lze nabídnout přes 160 barev. Výrobci nabízejí možnost vybrat si barvu na míru, výrobce vytvoří barvu dle přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným proti UV záření používaných na výrobu marmolea zůstávají barvy jasné a živé velmi dlouho.

Marmoleum můžete mezi sebou kombinovat, lze z něj vytvořit rozličné podlahové vzory, obrazce (variace) dle vlastního návrhu a vlastní fantazie. Vaše nová přírodní podlaha tím bude v souladu nejen s moderním trendem v bydlení a interiérovém designu, ale bude zářit barvami přesně dle vašeho přání. Profesionálové společnosti Podlahy Praha umí marmoleum ideálně kombinovat, vytvoří podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum je vyráběno v pásech, čtvercích, a je dostupné v lamelách (marmoleum click). K pokládce této krytiny je nutno mít kvalitní podklad (musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, případně vystěrkovaný). Marmoleum je přírodní materiál, má řadu specifických vlastností, a proto se vyplatí pokládku nechat provést odbornou firmu. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi od společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny vlastnosti této krytiny a snadno provedou dokonalou pokládku.

Pokládka marmolea realizovaná podlaháři společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s nejmenším možným zásahem do každodenního chodu domácnosti či firemního provozu. Šikovní profesionálové umí marmoleum položit k vaší 100% spokojenosti. Disponujeme nejen proškolenými pracovníky, ale také potřebnou profesionální technikou pro realizaci pokládky marmolea.