Karavany Praha

Karavany Praha
Karavany Praha 1
Karavany Praha 2
Karavany Praha 3
půjčení obytného vozu
půjčovna obytných vozů
půjčovna karavanů Praha
pronájem karavanů
pronájem karavanů Praha

Jestliže rádi zkoušíte nové způsoby cestování, tak by vás mohla zajímat firma, kterou vám v tomto článku chceme představit.  Společnost Karavany Praha dlouhodobě působí na trhu a nabízí prvotřídní služby. Pronájem obytného vozu probíhá u této firmy zcela profesionálně a to jak zhlediska poskytnutých informací a rezervačního systému, tak i zhlediska připravenosti vozu. Jejich půjčovna obytných aut má všechny své karavany havarijně pojištěné a uzpůsobené v závislosti na zimním či letním půjčení. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich zajištěno díky promyšlenému online rezervačnímu systému, kde si pohodlně vyberete kdy a jaký vůz chcete zapůjčit, zvolíte příslušenství a automaticky vám bude vypočítána konečná a neměná cena.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz

Karavany Praha – zájem o ně prudce roste

Karavany a způsob cestování, který nabízí se v poslední době dostávají více a více do trendu. Dovolená s obytnými karavany je pro lidi zkrátka velkým lákadlem. Obytné vozy či karavany nejsou jistě levnou záježitostí a ne každý si může dovolit koupit vlastní karavan, který by občasně využil parkrát do roka. Proto zde je půjčovna karavanů Praha, která vám zapujčí nový karavan v hodnotě několika milionů za pár tisíc korun. Tuto dovolenou si může dovolit každý, protože cenově vyjde na stejno zda si půjčíte karavan nebo zaplatíte ubytování a cestu k tomu. 

Navíc velkou výhodou karavanu je, že máte možnost svojí destinaci měnit kdykoliv budete chtít. Je zrovna špatně počasí? Nevadí změnite lokalitu a podniknete snadno jiné aktivity než jste měli původně naplánované. To u klasických dovolených nelze. Karavany Praha a jejich půjčovna karavanů vám poskytne veškeré informace, které výs budou zajímat.

Obytné vozy – profesionální přístup

Firma Karavany Praha vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a určitě se zde domluvíte i v případě nějakých atypických požadavků. Jejich karavany jsou úzpůsobeny jak na letní, tak i zimní dovolenou. Ve firmě vám dále rádi poradí kempy pro karavany nebo s místy, která jsou uzpůsobena pro parkování karavanu.

Samotné půjčení karavanu není nic složitého. Stejně tak i cestování karavanem není žádná věda a naopak vám poskytne krásnou, pohodlnou a bezstarostnou dovolenou. Jak jsme již zmiňovali, tak vozy jsou havirijně pojištěny a tak můžete zachovat pocit klidu a plně se věnovat rodinné dovolené.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré informace o aktuálně nabízených karavanech k pronájmu naleznete na jejich webové stránce Karavany Praha. Pokud budete chtít viděti detailnější informace ohledně jednitlivých vozů, tak ty vám jsou také k dispozici. Zároveň uvidíte jejich cenu za vypůjčení a jejich dostupnost.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha najdete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou půjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50