Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata 2
Garážová vrata 1
Garážová vrata 3
Garážová vrata 4
Garážová vrata 5
Garážová vrata 6
Garážová vrata 7
Garážová vrata 8

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Firma Urban BVP má praxi v oboru brán, vrat a plotu více jak 20 let. V jejich nabídce naleznete garážová vratavjezdové brány, branky, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty včetně garážových vrat vám mohou dodat i s následnou montáží. Před každou realizací se dorazí podívat na prostorové dispozice a na základě jejich zkušeností a vašich nároků zhodnotí, který typ garážových vrat je pro vás ten ideální. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Všechny produkty jim dodávají léty ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.


BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
​E-mail: info@vrataeu.cz

Garážová vrata - rozdělení

Garážová vrata můžeme rozdělit do několika kategorií podle jejich typu. Každý typ má své výhody a nevýhody. Společnost Urban BVP vám ohledně vhodného typu garážových vrat pro vaší garáž ochotně poradí.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata mají svislé - vertikální otevírání. To, že jsou rozdělena do několika sekcí, jim umožní se ohnout a zasunout pod strop vaší garáže. Jednotlivé části jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, která zajistí velkou tepelnou a zvukovou izolaci. Zasunutá vrata jsou vyvažována tažnými nebo torzními pružinami. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení. Výhodou těchto vrat je, že v garáží vám nebudou zabírat tolik potřebné místo. Pouze několik centimetru u stropu. Místo před garáží zůstane tak volné nebo pokud byste si nemohli použít jiný typ vrat, které toto místo vyžadují. Takto tomu je například u křídlových brán.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá jsou stále klasikou, na kterou nedají lidé dopustit. Je to klasika, lidé se na ně spoléhají a zřejmě tomu už ani jinak nebude.  Jde o technicky nejjednodušší řešení, finančně nejvýhodnější a jelikož zde není vyžadována žádná elektrická část, která by dveře poháněla, tak i o nejspolehlivější. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete. Jejich takřka jedinou nevýhodou je, že vyžadují volné místo před garáží kam se tyto vrata otevírají.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým konstrukčním řešením umožní maximální využití prostoru a to bez nutnosti větších stavebních úprav. Rolovací garážová vrata se rovněž otevírají svisle jako ty sekční, ale nezůstanou vám po celém stropě, nýbrž se srolují pouze v přední části stropu. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a není problém je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Uvnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat místo ani uvnitř garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako výklopná garážová vrata nebo sekční garážová vrata. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, tak jsou vrata vybaveny speciálním snímačem, který v tomto případě zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaručit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru