Renovace podlah Praha

Renovace podlah Praha
Renovace podlah Praha 1
Renovace podlah Praha 2
Renovace podlah Praha 3
Renovace podlah Praha 4
Renovace podlah Praha 5
Renovace podlah Praha 6
Renovace podlah Praha 7

Společnost Podlahy Praha zanalyzuje nutný zásah a provede pro vás nabídku cenového rozpočtu. Předá vám nutné informace o vhodném rozsahu renovace. Tito profesionálové zanalyzují současnou podlahu, míru poškození a rozsah nutné rekonstrukce. Zabrání špatnému zvolení investice finančních prostředků. Analýzu podlahy technikem nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Stejně jako se můžete s jistotou spolehnout na naše truhlářství Praha a víte, že naše práce odvedeme vždy 100% kvalitně, tak se rovněž lze spolehnout na renovace podlah od společnosti Podlahy Praha, a na jejich kvalitu stejné úrovně.

 

Renovace podlah Praha - práce profesionálů

Tito profesionálové dokáží realizovat vaše myšlenky a nápady tak přesně, že výsledné řemeslné dílo odpovídá do detailu vašim představám. Zrealizují i netypické renovace podlahy. Není požadavku zákazníka, který tato společnost Podlahy Praha nezvládne. Profesionální servis je pro vás od této společnosti navíc za poměrně nízké ceny. Mají mnoho zkušeností v tomto oboru, jsou připraveni dát vám potřebné rady pro řešení vašich nápadů a zaručí to nejlepší možné v současnoti.

 

Renovace podlah - často vyhledávané řešení 

 

Obsah renovace podlah společnosti Podlahy Praha

  • Celkové zhodnocení zamýšlené renovace podlahy u zákazníka
  • Vypracované řešení 
  • Vypracovaná cenová nabídka
  • Podepsání smlouvy o dílo
  • Renovace podlahy přesně na základě uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti

 

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou často vyhledávaná podlahová krytina mnoho let. Dřevo je ale stoprocentně přírodním materiálem a tak se postupem času neubráníte povrchovému poškození. Proto je, po nějaké čase, nutná renovace parket. Tato společnost však zná cestu, jak zachovat atmosféru historické podlahy a radovat se z nové podlahy. Řešením je volba této doporučené společnosti Podlahy Praha – renovace podlah, kterou odvádějí zkušení podlaháři, osvědčenými ručními postupy, moderní renovační technikou.

Dřevěné podlahy (parkety) se renovují i několikrát. Základním renovačním procesem pro dřevěné podlahy (parkety) je broušení parket (broušení dřevěných podlah), dále tmelení parket, a dále moření - lakování parket. Renovace nejrůznějších dřevěných podlah (parket) i renovace podkladů zajišťuje tato společnost přes desetiletí. Renovovat lze jakoukoliv dřevěnou podlahu. Vzhledem k moderním technologiím lze dosáhnout opět nového vzhledu, a to přiměřeně nízkou cenou proti realizaci úplně nové podlahy.

Renovace dřevěné podlahy může vypadat poněkud složitě, ale výsledné dílo se vyplatí!