Podlahy Praha

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6
Podlahy Praha 7

Podlahy Praha s.r.o. je firma, která se v odvětví podlahových krytin pohybuje již řadu let. Zabývá se prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin a v jejich sortimentu lze nalézt široké spektrum krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, dřevěné parkety a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket nebo servis schodů. Ve vzorkové prodejně, kterou naleznete v Praze 7, se lze osobně poradit s vyškoleným podlahářem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta vhodná podlaha pro vaší domácnost.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám nabízí vždy profesionální služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodají a následně i položí jakoukoliv vámi vybranou podlahovou krytinu. V nabídce jejich služeb není jen pokládka podlah, ale i údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Podlahy Praha - sortiment

Jak již bylo zmíněno, tak nabídka sortimentu disponuje velkým výběrem všech typů podlahových krytin. Lze si všechny vzorky prohlédnout ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38. V prodejně je vám k dispozici personál, který se v podlahových krytinách skutečně vyzná a vždy vám ochotně poradí s výběrem podlahové krytiny.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je důležité dbát spoustu věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především vhodný typ podlahy, který bude vyhovovat vašemu stávajícímu podkladu. S tím vám osobně poradím ve vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Ochotně vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky